قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / بازیگران و هنرمندان / ادعای لیلا بوشهری درباره ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

ادعای لیلا بوشهری درباره ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

ادعای لیلا بوشهری درباره ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

لیلا بوشهری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی جدید ادعایی درباره ریحانه پارسا بازیگر جوانی که با بازی در نقش لیلا در سریال پدر توجه بسیاری را به خود جلب کرد مطرح کرده است و گفته که او قبل از بازیگری در کافه کار می کرده و او را بازیگری بی استعداد خوانده است . جزئیاتی درباره توضیحات لیلا بوشهری درباره چگونه بازیگر شدن ریحانه پارسا را در یورفان می توانید بخوانید .

ادعای لیلا بوشهری درباره بازیگر شدن ریحانه پارسا

لیلا بوشهری در یک ویدئو حرف‌هایی را درباره چگونه بازیگر شدن ریحانه پارسا مطرح کرده و او را بازیگری بی‌استعداد خوانده است.

بوشهری در پاسخ به این سوال که آیا ریحانه پارسا بازیگر خوبی نیست گفت: “من خیلی چیز‌ها را می‌دانم، ولی نمی‌خواهم بگویم، اما این خانم پیش از این در کافه کار می‌کرد. ”

بازیگر شدن ریحانه پارسا

او ادامه داد: “کار کردن در کافه بسیار شریف است، و این حرکت او با وجود سنی کمی که داشت ستایش برانگیز است. ”

بازیگر شدن ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

نحوه انتخاب شدن ریحانه پارسا برای بازی در سریال پدر

بوشهری درباره انتخاب شدن ریحانه پارسا برای بازی در سریال “پدر” هم بیان کرد: “بازیگر سریال “پدر” شب قبل می‌گوید نمی‌تواند در پروژه همکاری کند، یکی از عوامل فیلم می‌گوید، من دختری را می‌شناسم که در کافه کار می‌کند و بسیار خوش‌چهره است و علاقه زیادی به بازیگری هم دارد. همان شب او برای ایفای نقش لیلا پذیرفته می‌شود. او در ابتدا بسیار بی‌استعداد بود، ولی کارگردان با هر زحمت و سختی که بود از او بازی گرفت. نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد که برخی یک در یک مشهور می‌شوند. امیدوارم ظرفیتش را داشته باشند. ”

بیشتر بخوانید  اولین عکس گلشیفته فراهانی و همسرش

منبع : خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *