ادعای لیلا بوشهری درباره ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

ادعای لیلا بوشهری درباره ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

لیلا بوشهری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی جدید ادعایی درباره ریحانه پارسا بازیگر جوانی که با بازی در نقش لیلا در سریال پدر توجه بسیاری را به خود جلب کرد مطرح کرده است و گفته که او قبل از بازیگری در کافه کار می کرده و او را بازیگری بی استعداد خوانده است . جزئیاتی درباره توضیحات لیلا بوشهری درباره چگونه بازیگر شدن ریحانه پارسا را در یورفان می توانید بخوانید .

ادعای لیلا بوشهری درباره بازیگر شدن ریحانه پارسا

لیلا بوشهری در یک ویدئو حرف‌هایی را درباره چگونه بازیگر شدن ریحانه پارسا مطرح کرده و او را بازیگری بی‌استعداد خوانده است.

بوشهری در پاسخ به این سوال که آیا ریحانه پارسا بازیگر خوبی نیست گفت: “من خیلی چیز‌ها را می‌دانم، ولی نمی‌خواهم بگویم، اما این خانم پیش از این در کافه کار می‌کرد. ”

بازیگر شدن ریحانه پارسا

او ادامه داد: “کار کردن در کافه بسیار شریف است، و این حرکت او با وجود سنی کمی که داشت ستایش برانگیز است. ”

بازیگر شدن ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

نحوه انتخاب شدن ریحانه پارسا برای بازی در سریال پدر

بوشهری درباره انتخاب شدن ریحانه پارسا برای بازی در سریال “پدر” هم بیان کرد: “بازیگر سریال “پدر” شب قبل می‌گوید نمی‌تواند در پروژه همکاری کند، یکی از عوامل فیلم می‌گوید، من دختری را می‌شناسم که در کافه کار می‌کند و بسیار خوش‌چهره است و علاقه زیادی به بازیگری هم دارد. همان شب او برای ایفای نقش لیلا پذیرفته می‌شود. او در ابتدا بسیار بی‌استعداد بود، ولی کارگردان با هر زحمت و سختی که بود از او بازی گرفت. نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد که برخی یک در یک مشهور می‌شوند. امیدوارم ظرفیتش را داشته باشند. ”

منبع : خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.