اقدام جالب و متفاوت دو پسر برای روز تولد پدرشان+عکس

۲ پسر در روز تولد پدرشان کار بسیار جالبی انجام دادند و پدر خود را سورپرایز کردند، به طوری که پدرشان هرگز تولد ۶۲ سالگی اش را فراموش نخواهد کرد.

مردی که برای جشن تولدش هزاران تماس تبریک دریافت کرد سوژه رسانه‌ها شد.

این مرد که اهل نیوجرسی است، هرگز ۶۲ سالگی اش را فراموش نخواهد کرد چراکه تعداد کسانی که به او روز تولدش را تبریک گفتند خیلی بیشتر از حد انتظارش بود پسران او شماره تلفن اش را در یک بیلبورد کنار جاده‌ای بزرگ زدند تا هرکسی با تماس بگیرد و تولدش را تبریک بگوید.

تا کنون، او بیش از ۱۵، ۰۰۰ تماس و متن از مردم در سراسر جهان دریافت کرده است. چندین سال پیش هنگامی که کریس فری در رستورانی بود، پسرانش به پیشخدمت آنجا زنگ زدند و گفتند که تولد پدرمان است و برایش کیک خریدند، اما امسال آن‌ها کاری متفاوت کردند و ایده‌ی عجیبشان را به مرحله اجرایی رساندند.

اقدام جالب و متفاوت دو پسر برای روز تولد پدرشان+عکس

یک بیلبورد در خارج از لینوود اجاره کردند و شماره تلفن پدرشان را روی آن چاپ کردند و از مردم خواستند که برای تولد او، بهترین آرزو‌های خود را ارسال کنند. آن‌ها تصور می‌کردند که این یک شوخی است، با این که بعد از مدتی، پدرشان چند تماس از غریبه‌های تصادفی دریافت کرده است و بعد از اینکه عکس در رسانه‌های اجتماعی ویروسی شده بود، اوضاع کمی از دست رفت و از کنترل خارج شد.

این بیلبورد در تاریخ ۶ مارس برپا شد و تا ۱۲ مارس ادامه داشت، و در این زمان، کریس فری بیش از ۱۵، ۰۰۰ تماس و پیام متنی روزانه از کشور‌هایی مانند فیلیپین، کنیا، لوکزامبورگ، ایرلند، گواتمالا، نپال و استرالیا دریافت کرد.

او در ابتدا سعی کرد هر تماس و متنی را همان اول پاسخ دهد، اما بعد از مدتی که حجم متن‌ها افزایش یافت. تصمیمش را عوض کرد و پیام صوتی را منتشر کرد، مبنی بر اینکه: از همه شما برای تبریک تولد و آرزو‌های قشنگتون تشکر می‌کنم و سپاسگزارم.

کریس فری به خبرنگاران گفت:هر دقیقه بین ۱۰ یا ۲۰ پیام دریافت می‌کردم، اما اکنون این آمار به ۶۰۰ رسیده است، همچنین افزود تا زمانی که این اتفاق به حالت عادی بازنگردد، نمیتوانید طبق روال عادی از تلفن همراهش استفاده کند. کریس پنجشبه گذشته، متوجه این شوخی پسرانش شد زمانیکه مردی بنام نیک برای تبریک با او تماس گرفت و کریس پرسید:از کجا میدانستی که تولد من است، و او پاسخ داد که روی بیلبورد دیدم.

یکی از پسران کریس به CNN گزارش کرده است که پدرم بعد از با خبر شدن از این ماجرا، فورا به سمت آدرس تابلو بیلبورد رانندگی کرده و همه چیز را از نزدیک دیده است. با اینکه روز دقیق تولد ۶۲ سالگی او، ۱۶ مارس است، ممکن است تا آن زمان هزاران پیام دیگر دریافت کند؛ و خنده دارتر این است که این بیلبورد تا یک آوریل پایین نمی‌آید. اما به هر حال کریس بعد از مواجه با این اتفاق، از خنده روده بر شد و پسرانش گفتند شاید سال دیگر بیلبورد بزرگتری اجاره کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.