ترانه علیدوستی با تیپ متفاوت در جشنواره فیلم توکیو

ترانه علیدوستی با استایلی متفاوت در جمع داوران جشنواره توکیو!

ترانه علیدوستی بازیگر زن معروف ایرانی متولد سال ۱۳۶۲ در تهران است . او متاهل است و با علی منصور ازدواج کرده و یک دختر به نام حنا دارد . او دختر حمید علیدوستی مربی معروف فوتبال است . مادرش نادره حکیم الهی سنگ‌ تراش و مجسمه‌ ساز است و تنها برادرش پویان علیدوستی در چهارشنبه‌ سوری سال ۸۳ درگذشته است . از فیلم و سریال هایی که ترانه علیدوستی در انها ایفای نقش کرده است می توان به سریال شهرزاد , من ترانه ۱۵ سال دارم , فروشنده , مادر قلب اتمی و … اشاره کرد . او د رکنفرانس مطبوعاتی هیات داوران بخش مسابقه جشنواره فیلم توکیو حضور یافت. عکس هایی از پوشش و ظاهر ترانه علیدوستی در توکیو را در پرشین وی می توانید مشاهده کنید .

تصاویری از ترانه علیدوستی در توکیو

کنفرانس مطبوعاتی هیات داوران بخش مسابقه جشنواره فیلم توکیو شب پنجشنبه ۳ آبان در سال ۲۰۱۸ با حضور ترانه علیدوستی برگزار شد.

ترانه علیدوستی در بخشی از این نشست گفت: من مطمئن هستم که تمام فیلم‌های این مجموعه و فیلمهای که در جشنواره حضور دارند فیلم‌های خوب هستند . من سعی خواهم کرد که در داوری نام و کشور سازنده را فراموش کنم.

وی ادامه داد: این که در جشنواره فیلم توکیو دو داور زن حضور دارد بسیار امر پسندیده و رو به جلو است.

امسال بریلیانت ما مندوزا از فیلمسازان مطرح فیلیپینی ریاست هیات داوران بخش رقابتی جشنواره فیلم توکیو را بر عهده دارد و ترانه علیدوستی در کنار برایان برک تهیه‌کننده آمریکایی، استنلی کوان کارگردان و تهیه‌کننده اهل کشور هنگ کنگ و کاهو مینام ی بازیگر ژاپنی دیگر اعضای هیات داوران این رودیداد سینمایی را تشکیل می‌دهند.

ترانه علیدوستی در این جشنواره یک کلاس پیشرفته بازیگری هم برگزار می‌کند.

ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو

ترانه علیدوستی در توکیو

ترانه علیدوستی در جمع داوران جشنواره فیلم توکیو

ترانه علیدوستی در توکیو

لباس ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو

ترانه علیدوستی در توکیو

حضور ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو

ترانه علیدوستی در توکیو

عکس ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو

ترانه علیدوستی در توکیو

ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم توکیو

ترانه علیدوستی در توکیو

منبع : ایلنا و ایران آرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.