خاص و عجیب ترین بچه های دنیا + عکس

بچه ها انواع مختلف دارن بعضیاشون جدی هستن و بعضیاشون شاد. بعضیاشونم انقدر زیبا هستن که همه رو شگفت زده میکنن. طبیعت همیشه با خلق آدم های خاصی که ویژگی ها و توانایی های خاصی دارن دنیا رو شگفت زده میکنه. در ادامه با تعدادی از اون ها آشنا بشید.

به گزارش یورفان :

ناریانا

ظاهر غیر عادی ناریان دختر بچه روسی به دلیل آلبینو بودن اوست. او یک دختر عادی است که مثل همه بچههای هم سن و سال خودش به مدرسه می رود. تنها تفاوتی که با بچه های دیگر دارد این است که نمی تواند زیاد زیر آفتاب باشد و باید چشم هایش را با عینک آفتابی بپوشاند. ناریان به خاطر عکسی که یکی از عکاسان از او در شبکه های اجتماعی منتشر شد معروف شد و عکاسان مشهور زیادی به او پیشنهاد عکاسی می دهند.

میلیانا ورثی

میلیانا موهای سفید را از مادر ۲۳ ساله اش به ارث برده است. به این مشکل سندرم پولیپوزیز می گویند یعنی کمبود ملانین در موهای سر، ابرو، مژه و قسمت های دیگر بدن.

جونیور

جونیور دوست داشتنی در شهر برایتون به دنیا آمده و به خاطر موهای پرپشتش خیلی زود در شبکه های اجتماعی مشهور شد. جونیور از زمانی که به دنیا آمد رشد موی زیادی داشت و همچنان این روند ادامه دارد.

سنگین ترین بچه دنیا

Dzhambulat Khatokhov سنگین وزن ترین پسر دنیا یکی از رکورد داران مجله گینس است. او در سال ۱۹۹۹ با ۳ کیلوگرم وزن به دنیا آمد و هیچکس تصور نمی کرد که روزی سنگین ترین بچه دنیا شود. او در یک سالگی ۱۷ کیلوگرم و در دو سالگی ۳۵ کیلوگرم وزن داشت که وزن عادی در این سن ۲۵ کیلوگرم است.

بلندترین مژه های دنیا

موین صاحب بلندترین مژه های دنیاست که اندازه آن ها تا ۳ سانتیمتر هم می رسد. موین زمانی که به دنیا آمد موهای بسیار بلند داشت و مژه هایش تا پیشانی می رسید اما همانطور که خودش می گوید مژه های بلند برای او هیچ مشکلی تا به حال ایجاد نکرده است.

جیلیانو استور

جیلیانو ورزشکار و بدنساز رومانی از ۲ سالگی ورزش را شروع کرده است. پدر جیلیانو از همان کودکی تمرین های ورزشی سختی را به او آموزش داده است و اکنون یکی از رکورد داران مجله گینس است.

بچه های بوداتوکی

در کوهستان های نپال خانواده ای وجود دارد که اعضای آن از سندروم گرگینه رنج می برند . مادر و فرزندانش به طور غیرعادی پشمالو هستند. دوی و سه فرزندش دچار بیماری بسیار کمیاب مادرزادی Hypertrichosis Lanuginosa هستند.

چاهات کومار

دختر بچه ای در هندوستان به نام چاهات کومار اشتهای بسیار زیادی دارد. او در ۸ ماهگی ۱۷ کیلوگرم وزن داشت و خانواده اش معتقدند که خداوند مسئول این مشکل دخترشان است. کومار روز به روز چاق تر می شود و پدر و مادرش نمی توانند جلوی پرخوری او را بگیرند. پزشکان نیز نگران این وضعیت پرخوری او هستند اما کومار دائما گرسنه است و درخواست غذا می کند.

One comment

  1. کسی او را کشت

    دلم میخاد بزنم اون دختر چاقه رو تا تبر نصف کنم😐😂😂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.