زندگی شخصی ابرو گوندش + عکس همسرانش

زندگی شخصی ابرو گوندش + عکس همسرانش

ابرو گوندش یکی از خوانندگان بسیار معروف است که با یک تاجر تبریزی به نام رضا ضراب ازدواج کرده است. البته وی برای حضور در برخی از سریال ها نظیر عشق غیرممکن (Imkansiz ask)، دیوانه (Deli divane)، طوفان ها (Firtinalar) نیز معروف است که البته این نام ها از نام آلبوم های او گرفته شده است. با حقایقی از زندگی و بیوگرافی ابرو گوندش در زیر آشنا خواهید شد.

کیفیت صدای او از همان سنین کودکی کشف شد. یکی از اقوام او، این دختر را نزد نش دیمیرکات یکی از شرکای کمپانی موسیقی Raks Neşe Müzik برد که یکی از شرکت های ضبط آلبوم در ترکیه است. دیمیرکات تحت تاثیر صدای او قرار گرفت و او را به دو تن از تهیه کنندگان موسیقی به نام های کورال ساریتاش و سلچوک تکای معرفی کرد. ولی کورال از وی خواست قبل از انتشار آلبوم با خانمی به نام امل سایین تمرین کند تا در این زمینه تجربه و مهارت بیشتری کسب کند.

بیوگرافی و زندگی شخصی ابرو گوندش خواننده ترکیه ای + عکس همسر و فرزندش

عکس کودکی ابرو گوندش

حرفه موسیقی ابرو گوندش

ابرو نوعی از آهنگ های عاشقانه غمگین که هسته اصلی موسیقی پاپ ترکیه است را می خواند. علاوه بر ترکیه، ابرو هواداران زیادی در ایران دارد.

آلبوم اول او به نام “مهمان خدا” (Tanrı Misafiri) در سال ۱۹۹۲ منتشر شد و به موفقیت بسیار بزرگی دست یافت و ۱۲۵۰۰۰۰ نسخه آن در سراسر ترکیه به فروش رسید. در این مرحله از موفقیت، او به عنوان دختری لاغر و شیرین با ظاهری معصوم که اغلب لباس سفید می پوشید و به طور جذابی عادت داشت گاهی یکی از ابروهایش را بالا ببرد، شناخته می شد و تصاویر او در سراسر بیلبوردهای شهر استانبول نیز دیده می شد. آلبوم بعدی او نیز به موفقیت بسیار عظیمی دست یافت.

 

بیوگرافی و زندگی شخصی ابرو گوندش خواننده ترکیه ای + عکس همسر و فرزندش

وی دچار مشکلات سلامتی بسیار جدی بوده است. ابرو در دسامبر سال ۱۹۹۹ در حالی که مشغول ضبط آلبوم ” برگرد چی می‌شه ؟” (Dön Ne Olur) بود دچار خونریزی مغزی شد. این خواننده پس از دو عمل جراحی، بالاخره به سلامتی کامل دست یافت. آلبوم Dön Ne Olur یکی از پرفروش ترین آلبوم های موسیقی تاریخ در کشور ترکیه بوده است. در ماه نوامبر سال ۲۰۰۱ وی آلبوم دیگری به نام (Ahdım Olsun) منتشر کرد.

بیوگرافی ابرو گوندش و فعالیت تلویزیونی وی

ابرو گوندش تاکنون صدها بار در تلویزیون ترکیه به عنوان خواننده حضور داشته است و در سال های اخیر نیز به عنوان بازیگر در سریال کمدی “عشق غیرممکن” (İmkansız Aşk) حضور یافت. وی همچنین مجری برنامه Mega Show بوده است که یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی کشور ترکیه محسوب می شود.

بیوگرافی و زندگی شخصی ابرو گوندش خواننده ترکیه ای + عکس همسر و فرزندش

هر هفته ابرو به چندین تن دیگر از خوانندگان ترکی می پیوندد که از بین آنها می توان به به دوستان قدیمی او سردار ارتاچ و ابراهیم تاتلیسس اشاره کرد. این برنامه حاوی بخش هایی است که در آن ابرو آهنگ های خودش، آهنگ های کلاسیک و آهنگ های دو نفره با خوانندگان دیگر را اجرا می کند. سپس در یکی از محبوب ترین رقابت های خوانندگی به نام Popstar Alaturka به عنوان داور مهمان در کنار دیگر خوانندگان بسیار معروف ترکیه از جمله بولنت ارسوی، اورهان گنجه بای و ارمغان چاگلیان حضور پیدا می کند. او درست مدت کمی قبل از ترک برنامه Popstar Alaturka ، آلبوم خود به نام “بله” (Evet) را منتشر کرد.

ابرو گوندش سپس آلبوم دیگری به نام “سفید”(BEYAZ) منتشر کرد. این آلبوم همانند دیگر آلبوم هایی که در آن سال منتشر کرد، فروش چندان موفقی نداشت و تنها ۱۰۰،۰۰۰ نسخه از آن در سراسر سال فروش رفت. در سال ۲۰۱۲ او آلبوم دیگر خود به نام “۱۳٫۵” را منتشر کرد که تصور می شود تنها کاور آهنگ های محبوب قدیمی است. این آلبوم فروش متوسطی در این کشور داشت ولی بازخورد عمومی منتقدان موسیقی نسبت به این آلبوم بسیار ناامید کننده بود چرا که این آلبوم صرفا کاور آهنگ های قبلی تلقی شد و کار جدیدی محسوب نمی شد و از آن به عنوان یک آلبوم “تکراری” یاد می شود.

بیوگرافی و زندگی شخصی ابرو گوندش خواننده ترکیه ای + عکس همسر و فرزندش

وی همچنین داور برنامه (O Ses Türkiye) بوده که در حقیقت نسخه ترکیه ای برنامه معروف استعدادیابی خوانندگی The Voice است که در بسیاری از کشورها برگزار می شود. برنامه مذکور در ترکیه از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ پخش میشد.

زندگی شخصی ابرو گوندش

ابرو اولین بار در سال ۱۹۹۰ و در ۱۶ سالگی با شخصی به نام حمدی واردار ازدواج کرد ولی این زوج تنها پس از شش ماه از هم جدا شدند.

وی سپس در سال ۱۹۹۵ با سردار اورتاچ که یکی از خوانندگان معروف ترکیه است، آشنا شد و تا سال ۲۰۰۰ با یکدیگر رابطه داشتند ولی ارتباط آنها به ازدواج ختم نشد.

بیوگرافی و زندگی شخصی ابرو گوندش خواننده ترکیه ای + عکس همسر و فرزندش

ازدواج ابرو گوندش در 16 سالگی

پس از جدایی از این خواننده ترک، وی با عمر دوراک که یک وکیل دادگستری بود آشنا شد و قرار بود در سال ۲۰۰۲ با هم ازدواج کنند ولی ازدواج آنها با سکته مغزی گوندش و دوری او از فعالیت های هنری اش همزمان شد و پس از بهبودی از بیماری از هم جدا شدند.

ابرو برای بار سوم در سال ۲۰۰۵ با عثمان تارکر که یکی از هنرمندان ترکیه بود ازدواج کرد ولی زندگی مشترک آنها تنها هشت ماه دوام داشت.

در نهایت در فوریه سال ۲۰۱۰ چهارمین ازدواج ابرو با یک تاجر ثروتمند ایرانی و اهل تبریز به نام رضا ضراب رغم خورد. حاصل ازدواج گوندش و ضراب دختری به نام آلارا است.

زندگی شخصی ابرو گوندش + عکس همسرانش

ابرو گوندش در کنار همسر (رضا ضراب) و دخترش

در ۱۷ دسامبر سال ۲۰۱۳، رضا ضراب همسر ابرو گوندش به همراه ۵۰ نفر دیگر از افراد مرتبط با او توسط پلیس استانبول برای یک رسوایی فساد مالی دستگیر شدند. ضراب متهم است که در جریان انتقال یک محموله طلا به ایران به طور غیرقانونی از یک بانک ترکیه ای انتقال پول انجام داده و همچنین به مقامات نزدیک دولتی رشوه پرداخت کرده است.

منبع مطلب : ویکی پدیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.