ساخت کشتی مجهز به شهربازی دریایی + عکس

به گزارش نیواطلس، اگر از قایق سواری عادی بر روی دریا خسته شده اید و البته پول کافی در اختیار دارید می‌توانید از کشتی تفریحی تولیدی جدید شرکت فان ایر استفاده کنید که دارای امکانات یک شهر بازی دریایی است.

این کشتی مجهز به یک سرسره بزرگ است که با نصب آن بر روی دکل کشتی می‌توانید از ارتفاع زیاد به درون آب بپرید. این سرسره یادآور سرسره‌های موجود در پارک‌های بزرگ آبی است.

 

همچنین صفحات بزرگی در این کشتی وجود دارد که بر روی آب شناور می‌مانند و تعدادی صندلی پلاستیکی نیز برای استراحت و آفتاب گرفتن بر روی آن‌ها قابل نصب است. ابعاد صفحه شناور یادشده ۳ در ۳.۵ متر است.

 

تولید کشتی تفریحی مجهز به شهربازی دریایی چادری بزرگ برای اسکان در کنار ساحل نیز همراه با این کشتی عرضه می‌شود. اما یکی از قابلیت‌های عجیب و غریب این کشتی امکان نصب یک استخر در پشت آن است که باعث می‌شود افراد بتوانند در داخل دریا در محدوده‌ای امن و بسته به شنا کردن بپردازند، بدون اینکه نگران موج‌های بلند یا گم شدن و دور شدن از قایق باشند. همچنین تعدادی صندلی در حاشیه‌های این استخر قابل نصب کردن است.

 

وزن هر یک از این صفحات با صندلی‌های قابل نصب بر روی آن‌ها تنها ۱۰ کیلوگرم است. قیمت این کشتی و زمان عرضه آن هنوز اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.