واکنش کاربران به تیپ زنانه خواننده معروف مرد

تیپ زنانه خواننده معروف مرد با مانتو و روسری

ایسپ راکی با استایل زنانه در ملا عام حاضر شد در ادامه استایل زنانه این خواننده معروف را مشاهده کنید

ایسپ راکی رپر معروف آمریکایی می باشد او همچنین بازیگر اهل ایالات متحده آمریکا است او جدیدا با تیپ عجیبی در ملا عام حضور پیدا کرده است که نظر همه را به خود جلب کرده است این خواننده معروف آمریکایی لباسی زنانه از برند گوچی پوشیده است او مانتو و روسری گلدار با رنگ روشن و زنانه پوشیده است و همچنین انگشتری مروارید دار در دستش دارد هنوز هدف از پوشیدن لباس زنانه این خواننده آمریکایی مشخص نیست این کار این خواننده باعث شده است که کاربران زیادی واکنش نشان دهند در ادامه واکنش کاربران به استایل زنانه ایسپ راکی رپر معروف آمریکایی را بخوانید.

تیپ زنانه ایسپ راکی

ایسپ راکی رپر معروف آمریکایی با لباسی زنانه از برند گوچی دیده شد

ایسپ راکی خواننده رپ، ترانه سرا، تهیه کننده موسیقی و بازیگر اهل ایالات متحده آمریکا است. او به تازگی با تیپی عجیب در ملا عام حاضر شد، به طوری که تمام توجهات را از آن خود کرد.

چیزی که در ظاهر او جلب توجه می‌کند استایل زنانه اش است. این ستاره هیپ هاپ، از سر تا پا لباسی از برند گوچی به تن کرده است: مانتو و روسری گلدار در رنگ‌های روشن زنانه… عینک بزرگ‌تر از سایز صورت و انگشتر مروارید او نیز استایل زنانه او را شدت بخشیده است.

واکنش کاربران تیپ زنانه خواننده معروف مرد

واکنش کاربران به تیپ ایسپ راکی

ما دقیقا نمی‌دانیم که راکی برای این استایل از کجا الهام گرفته، اما مطمئنا نقد‌های منفی زیادی را دریافت کرده است. بعضی‌ها برای او نوشته اند که او شبیه ویتنی هیوستون در فیلم «بادیگارد» شده، در حالی که برخی دیگر او را شبیه مادربزرگ فیلم «so cute» می‌دانند.

ایسپ راکی

هیچکس هنوز نمی‌داند که هدف ایسپ راکی از این تیپ چه بوده، اما شاید او فکر کرده که استایل زنانه اش می‌تواند الهام بخش زنان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.