چه کسانی می‌توانند لیفت پیشانی را انجام دهند؟

چه افرادی می‌توانند لیفت پیشانی را انجام دهند؟
یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با اشاره به اینکه لیفت ارتباط چندانی با پوست ندارد و جراح برای انجام آن روی عصب‌ها کار می‌کند، گفت: لیفت از جمله جراحی‌های پلاستیک است که در اتاق عمل و با استفاده از تجهیزات خاصی انجام می‌شود.

به گزارش یورفان : دکتر محمد رضا شفیعی درباره لیفت پیشانی و ابرو اظهار کرد: این اعمال بیشتر برای اصلاح اثرات افزایش سن در افراد ۴۰ تا ۶۰سال که از ظاهر خود راضی نیستند یا دچار چین و چروک‌های زیاد شده‌اند انجام ‌می‌شود.

وی با بیان اینکه می‌توان لیفت پیشانی را بنابر تشخیص پزشک می‌توان برای افرادی که به علت استرس و فعالیت بیش از حد عضله پیشانی خطوط اخم یا چین‌های عرضی پیشانی دارد، استفاده کرد: افزود: این اعمال را ‌می‌توانند در آن دسته از افراد که بطور ارثی از ابروهای قرار گرفته در پایین‌تر از حد طبیعی و یا خطوط اخم در بالای بینی شاکی هستند نیز انجام داد.

این فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی عنوان کرد: انجام لیفتینگ برای افرادی که موقعیت پایین افتاده ابرو بخصوص در قسمت خارجی آن، باعث ایجاد ظاهری خسته و غمگین شده باشد یا در فردی که چین و چروک‌های عرضی عمیق در پیشانی داشته باشد نیز بنابر تشخیص پزشک متخصص قابل انجام است.

شفیعی عنوان کرد: لیفت ابرو برای فردی که خط اخم واضح بین ابروها یا در بالای بینی داشته باشد و این مسئله موجب پایین بودن ابرو با ایجاد پوست اضافی و آویزان در بالای چشم همراه باشد و مانع از انجام بکارگیری لوازم آرایشی در پلک بالا شود انجام می‌شود بنابراین پزشک معالج با بررسی و معاینه دقیق می‌تواند جهت لیفت پیشانی و ابرو برای درمان این افراد اقدام کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.